Loading...

Firmamız hizmet vermekte olduğu yangın algılama ve söndürme sistemleri ilk olarak yangınların önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Daha sonra oluşan yangınların büyümesini ve etrafa yayılmasını engellemektedir.

Yangın algılama ve söndürme sistemleri sektöründe geniş yelpazedeki ürün ve hizmetleriyle sektörün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamaktadır.

Üretimi kendine hedef edinerek, çözüm üreten deneyimli kadrosuyla sektörde hızla yerini almış ve yangın güvenlik ekipmanları imalatında söz sahibi olmuştur.

Dünyanın hızla artan popülasyonu yaşam alanlarının da aynı hızla büyümesini sağlamaktadır. Dolayısıyla kontrol edilmesi güç bir büyümenin artan tehditleri beraberinde getirdiğınin farkındayız. Felaket önlem alınmadığı takdirde doğar. Eksel, yangın felaketini önlemek maksadıyla üreten, araştıran ve çözüm geliştiren olmayı kendine ilke edinmiştir.

Günümüz itfaiyesinin temelini oluşturan tulumbacı ocağı, yangın güvenlik sektöründe ilk sırayı almasına rağmen sektördekı Türk firmalarının uluslarası standartlarda üretim yapmakta geç kaldığını düşünmekteyız.

Üreten olarak, üretimi geliştiren olarak ve Türk markası olarak sadece kendi sınırlarımızda değil asya, orta doğu ve afrika’da birçok ülkede yangın güvenlik sektöründe çözüm sunmaktan ve tercih edilmekten gurur duyuyoruz.
Müşterilerimize kaliteli ve uygun çözüm sunmak,


Yangın güvenlik sektöründe ileri teknolojı üretmek ve geliştirmek,


İhraç ürünleri üreterek sınırlarımızı aşmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak.
images
1280
İşlem
images
4679
Mutlu Müşteri
images
3568
Çözüm
images
668
Çalışma Saati